MENU

Zakwaterowanie Vyhlídka

Classic 2

Pokoj Classic o velikosti 20-25 m2 je určen max. pro dvě osoby. Ve vybavení pokoje najdete dvoulůžko nebo dvě samostatná lůžka, psací stůl, místo pro relaxaci, úložné prostory. Samozřejmostí je TV s českými i zahraničními kanály, WiFi, trezor, minibar (za příplatek dle konzumace), set na přípravu kávy nebo čaje (první v ceně, doplnění za příplatek), vodu Natura (0,5 l neperlivá, 0,5 l jemně perlivá - první v ceně, další za  příplatek), župan po dobu pobytu (u pobytu na více než jednu noc v ceně, jinak za příplatek 50,- Kč/osoba), ručníky, toaletní potřeby. V prostorné koupelně najdete mimo jiné fén a sprchový kout. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.   

Classic 3

Pokoj Classic o velikosti 25-30 m2 je určen pro max. tři osoby. Ve vybavení pokoje najdete dvoulůžko a jedno samostatné lůžko nebo tři samostatná lůžka, psací stůl, místo pro relaxaci, úložné prostory. Samozřejmostí je TV s českými i zahraničními kanály, WiFi, trezor, minibar (za příplatek dle konzumace), set na přípravu kávy nebo čaje (první v ceně, doplnění za příplatek), vodu Natura (0,5 l neperlivá, 0,5 l jemně perlivá - první v ceně, další za  příplatek), župan po dobu pobytu (u pobytu na více než jednu noc v ceně, jinak za příplatek 50,- Kč/osoba), ručníky, toaletní potřeby. V prostorné koupelně najdete mimo jiné fén a sprchový kout. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.

Superrior 2

Pokoj superrior o velikosti cca 25 m2 je určen max. pro dvě osoby. Ve vybavení pokoje najdete dvoulůžko nebo dvě samostatná lůžka, psací stůl, místo pro relaxaci, úložné prostory. Samozřejmostí je TV s českými i zahraničními kanály, WiFi, minibar (za příplatek dle konzumace), set na přípravu kávy nebo čaje (v ceně), vodu Natura (0,5 l neperlivá, 0,5 l jemně perlivá), župan po dobu pobytu (u pobytu na více než jednu noc v ceně, jinak za příplatek 50,- Kč/osoba), ručníky, toaletní potřeby. V prostorné koupelně najdete mimo jiné fén a sprchový kout. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.

Suite 2

Suite 2/Apartmán o velikosti 30 m2 je určen max. pro dvě osoby. Ve vybavení pokoje najdete dva oddělené pokoje. V obývacím pokoji najdete psací stůl a prostor pro relaxaci, v ložnici pohodlnou manželskou postel. Ve vstupní chodbičce najdete úložné a odkládací prostory. Samozřejmostí je TV s českými i zahraničními kanály, WiFi, minibar (za příplatek dle konzumace), set na přípravu kávy nebo čaje (v ceně), vodu Natura (0,5 l neperlivá, 0,5 l jemně perlivá), župan po dobu pobytu (u pobytu na více než jednu noc v ceně, jinak za příplatek 50,- Kč/osoba), ručníky, toaletní potřeby. Prostorná koupelna je vybavena vanou. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.

Apartmán 4

Suite 4/Apartmán o velikosti 30 m2 je určen pro čtyři osoby. Ve vybavení pokoje najdete dvě oddělené ložnice, obě vybavené dvoulůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky. Samozřejmostí jsou úložné prostory a TV s českými i zahraničními kanály, WiFi, trezor, minibar (za příplatek dle konzumace), set na přípravu kávy nebo čaje (první v ceně, doplnění za příplatek), vodu Natura (0,5 l neperlivá, 0,5 l jemně perlivá - první v ceně, další za  příplatek), župan po dobu pobytu (u pobytu na více než jednu noc v ceně, jinak za příplatek 50,- Kč/osoba), ručníky, toaletní potřeby. Prostorná koupelna je mimo jiné vybavena fénem a sprchovým koutem. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.

Disabled

Pokoj disabled o velikosti 20 m2 je určen max. pro dvě osoby. Ve vybavení pokoje najdete dvě samostatná lůžka, psací stůl, místo pro relaxaci, úložné prostory. Samozřejmostí je TV s českými i zahraničními kanály, WiFi, trezor, minibar (za příplatek dle konzumace), set na přípravu kávy nebo čaje (první v ceně, doplnění za příplatek), vodu Natura (0,5 l neperlivá, 0,5 l jemně perlivá - první v ceně, další za  příplatek), župan po dobu pobytu (u pobytu na více než jednu noc v ceně, jinak za příplatek 50,- Kč/osoba), ručníky, toaletní potřeby. V prostorné koupelně je vše uzpůsobeno potřebám vozíčkáře a najdete tu mimo jiné fén, invalidní wc i otevřený sprchový kout. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.   

POLECANE POBYTY