MENU

Třílůžkový pokoj

Pokoj Classic o velikosti 25-30 m2 je určen pro max. tři osoby. Ve vybavení pokoje najdete TV, trezor, minibar, set na přípravu kávy nebo čaje, ručníky a lůžkoviny, toaletní potřeby. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.

Family room

Pokoj classic family o velikosti 25 m2 je určen pro čtyři osoby. Ve vybavení pokoje najdete TV, trezor, minibar, set na přípravu kávy nebo čaje, ručníky a lůžkoviny, toaletní potřeby. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.

Dvoulůžkový pokoj

Pokoj superrior o velikosti cca 25 m2 je určen max. pro dvě osoby. Ve vybavení pokoje najdete TV, trezor, minibar, set na přípravu kávy nebo čaje, ručníky a lůžkoviny, toaletní potřeby. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.

Suite 2

Suite 2/Apartmán o velikosti 32 m2 je určen max. pro dvě osoby. Pokoj je rozdělen na dvě místnosti. V obývacím pokoji najdete psací stůl a prostor pro relaxaci, TV, minibar, set na přípravu kávy a čaje, v ložnici pohodlnou manželskou postel. Prostorná koupelna je vybavena vanou a toaletními potřebami. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.

Invalidní/dis.

Pokoj disabled o velikosti 20 m2 je určen max. pro dvě osoby.Ve vybavení pokoje najdete TV, trezor, minibar, set na přípravu kávy nebo čaje, ručníky a lůžkoviny, toaletní potřeby. V prostorné koupelně je vše uzpůsobeno potřebám vozíčkáře. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.