MENU

WELLNESS PROCEDURY A MASÁŽE

(doporučujeme objednávat alespoň týden předem na recepce@vyhlidka.cz nebo mob. 771 274 570)

Klasická krční masáž - 20 minut/ 300,00 Kč         
Velmi oblíbená masáž, která zahrnuje oblast ramen, horní části paží, krční oblasti, vlasové části hlavy a obličeje. Lety prověřená masážní technika odstraňuje stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, trapézech, krku a šíji.
Klasická masáž zad - 30/40 minut/ 400/500,00 Kč
Masáž zad, chodidel a zadní stany končetin. Účinná k relaxaci a regeneraci, dále pomáhá zbavit se stresu. Způsobuje značné prokrvení především svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Dochází při ní ke zrychlení metabolismu, vytlačení odpadních, balastních látek (např. solí vápníku, kyseliny mléčné, vody…) do kapilárního a lymfatického řečiště.
Reflexní masáž chodidel - 20 minut/ 300,00 Kč
Odstraňuje pocit těžkých nohou, reflexně odstraňuje bolest hlavy a páteře, pozitivně ovlivňuje krevní oběh, zlepšuje prokrvení, podporuje lymfatický systém a detoxikaci organismu.
Masáž hlavy - 20 minut/ 300,00 Kč
Masáž hlavy je jednou z nejpříjemnějších masáží. Zaměřuje se na uvolnění napětí svalů ramen, krku, hlavy a obličeje. Je označována jako antistresová masáž, protože pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a očí, uvolňuje pohyb v ramenou a v na krku.
Relaxační masáž obličeje - 20 minut/ 300,00 Kč
Masáž obličeje, hlavy, dekoltu a rukou je vhodná, jak pro ženy tak i muže. Masáž je vysoce ceněná pro své relaxační účinky. Přesto, že masáž je aplikována převážně na obličejovou část, má vliv na celé tělo.
Baňkování zad a šíje - 30/60 minut / 400/600,00 Kč
Prastará metoda pocházející ze středověké Číny, používá se především k léčbě pohybového aparátu, ale má pozitivní účinky i na správnou funkci vnitřních orgánů. Bohatě prokrvuje kůži a podkoží, pomáhá odstraňovat bolest a jiné neduhy.
Masáž lávovými kameny - 60 minut/ 700,00 Kč
Navozuje psychické uvolnění mnohem rychleji než klasická masáž, velice rychle uvolňuje svalový spasmat – zatuhlost. Dále stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje organismus, postupně prohřívá celé tělo, pomáhá k detoxikaci organismu, harmonizuje energii v těle, posiluje paměť a zlepšuje koncentraci.                  Thermo zábal (deka) - 30 minut/ 400,00 Kč
Zábal má imunologický účinek (povzbuzení imunitních rekcí), zvyšuje prokrvení organismu, uvolňuje svalové napětí, změkčuje vazivo.
Zábal rukou - 20 minut/ 350,00 Kč
Intenzivně regeneruje pokožku rukou, působí blahodárně na celou nervovou soustavu, po terapii jsou ruce odpočinuté, hladké, jemné a sametově hebké.
Zábal nohou - 20 minut/ 350,00 Kč
Intenzivně regeneruje pokožku nohou, působí blahodárně na celou nervovou soustavu, po terapii jsou nohy odpočinuté, hladké, jemné a sametově hebké. Omezuje praskání a rohovatění pokožky.
Relaxační celotělová masáž  - 60 min./ 700,00 Kč
Celotělová masáž prospívá nejen svalům, ale celému tělu včetně kloubů či vnitřních orgánů. Regeneruje organismus a odstraňuje únavu. Dodá pocit lehkosti tělu i mysli. 
Dornova metoda + Breussova masáž - 60 minut/ 800,00 Kč
stabilizace celé kosterní soustavy včetně kloubů, zklidnění páteře, harmonizace obratlů každý na své místo + srovnání délky nohou
Afrodita - relaxační program pro dámy - 90 minut/ 900,00 Kč
svalové uvolnění v thermo dece nebo relaxační koupel, klasická masáž zad, regenerační zábal rukou a nohou, masáž obličeje)
Achilles - relaxační program pro pány - 90 minut/ 900,00 Kč
svalové uvolnění v thermo dece nebo relaxační koupel, klasická masáž zad, masáž chodidel nebo hlavy)
Hydromasážní vana - 20 minut koupel + 10 minut zábal / 400,00 Kč
svalová i celková relaxace pomocí vhodné teploty a proudu vody, vhodná při léčbě svalových a kloubních onemocnění, poruch prokrvení, únavy či při poúrazových stavech
Aroma koupele - 20 minut koupel + 10 minut zábal/ 400,00 Kč
Koupel s levandulovou solí – 20 minut koupel, 10 minut relaxace na lehátku/ 350,00 Kč           

masáže

DOPORUČENÉ POBYTY