MENU

Hotel Vyhlídka disponuje celkem 44 lůžky. Svým hostům nabízí 13 dvoulůžkových, 2 třílůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje. Dále 1 apartmán pro dvě osoby a 1 dvoulůžkový pokoj pro vozíčkáře. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a je vybaven televizí, trezorem, kávovarem, minibarem, psacím stolem a koutkem k relaxaci. Samozřejmostí jsou kvalitní lůžkoviny, ručníky, župany (u pobytů od dvou nocí v ceně pobytu) a kvalitní přírodní kosmetika od české firmy Manufaktura. WiFi je dostupná v celém hotelovém komplexu kromě wellness. Všechny pokoje jsou stejně jako celý hotel nekuřácké.

Hotel Vyhlídka se zaměřuje především na relaxační a odpočinkové pobyty pro páry všech věkových kategorií, na dámské a pánské jízdy, na teambuildingové akce a firemní pobyty. Zároveň je ideálním vychozím místem pro poznávání nejen celého Královéhradeckého kraje, ale i polského příhraničí, které Vás svou nabídkou mile překvapí.

Classic 2

Pokoj Classic o velikosti cca 20 m2 je určen max. pro dvě osoby. Ve vybavení pokoje najdete dvoulůžko nebo dvě samostatná lůžka, psací stůl, místo pro relaxaci, úložné prostory. Samozřejmostí je TV s českými i zahraničními kanály, WiFi, trezor, minibar (za příplatek dle konzumace), set na přípravu kávy nebo čaje (první v ceně, doplnění za příplatek), vodu Natura (první v ceně, další za  příplatek), župan po dobu pobytu (u pobytu na více než jednu noc v ceně, jinak za příplatek 100,- Kč/osoba), ručníky, toaletní potřeby. V prostorné koupelně najdete mimo jiné fén a sprchový kout. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.   

Classic 3

Pokoj Classic o velikosti 25-30 m2 je určen pro max. tři osoby. Ve vybavení pokoje najdete dvoulůžko a jedno samostatné lůžko nebo tři samostatná lůžka, psací stůl, místo pro relaxaci, úložné prostory. Samozřejmostí je TV s českými i zahraničními kanály, WiFi, trezor, minibar (za příplatek dle konzumace), set na přípravu kávy nebo čaje (první v ceně, doplnění za příplatek), vodu Natura (první v ceně, další za příplatek), župan po dobu pobytu (u pobytu na více než jednu noc v ceně, jinak za příplatek 100,- Kč/osoba), ručníky, toaletní potřeby. V prostorné koupelně najdete mimo jiné fén a sprchový kout. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.

Classic family

Pokoj classic family o velikosti 25 m2 je určen pro čtyři osoby. Ve vybavení pokoje najdete dvě oddělená lůžka a jednu manželskou postel. Samozřejmostí jsou úložné prostory a TV s českými i zahraničními kanály, WiFi, trezor, minibar (za příplatek dle konzumace), set na přípravu kávy nebo čaje (první v ceně, doplnění za příplatek), vodu Natura (první v ceně, další za příplatek), župan po dobu pobytu (u pobytu na více než jednu noc v ceně, jinak za příplatek 100,- Kč/osoba), ručníky, toaletní potřeby. Prostorná koupelna je mimo jiné vybavena fénem a sprchovým koutem. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.

Superrior 2

Pokoj superrior o velikosti cca 25 m2 je určen max. pro dvě osoby. Ve vybavení pokoje najdete dvoulůžko nebo dvě samostatná lůžka, psací stůl, místo pro relaxaci, úložné a odkládací prostory. Samozřejmostí je TV s českými i zahraničními kanály, WiFi, minibar (za příplatek dle konzumace), set na přípravu kávy nebo čaje (v ceně), vodu Natura (v ceně), župan po dobu pobytu, ručníky, toaletní potřeby. V prostorné koupelně najdete mimo jiné fén a sprchový kout. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.

Suite 2

Suite 2/Apartmán o velikosti 32 m2 je určen max. pro dvě osoby. Ve vybavení pokoje najdete dva oddělené pokoje. V obývacím pokoji najdete gaučík, psací stůl a prostor pro relaxaci, v ložnici pohodlnou manželskou postel. Ve vstupní chodbičce najdete úložné a odkládací prostory. Samozřejmostí je TV s českými i zahraničními kanály, WiFi, minibar (za příplatek dle konzumace), set na přípravu kávy nebo čaje (v ceně), vodu Natura (v ceně), župan po dobu pobytu v ceně, ručníky, toaletní potřeby. Prostorná koupelna je vybavena vanou. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.

Invalidní/dis.

Pokoj disabled o velikosti 20 m2 je určen max. pro dvě osoby. Ve vybavení pokoje najdete dvě samostatná lůžka, psací stůl, místo pro relaxaci, úložné prostory. Samozřejmostí je TV s českými i zahraničními kanály, WiFi, trezor, minibar (za příplatek dle konzumace), set na přípravu kávy nebo čaje (první v ceně, doplnění za příplatek), vodu Natura (první v ceně, další za příplatek), župan po dobu pobytu (u pobytu na více než jednu noc v ceně, jinak za příplatek 100,- Kč/osoba), ručníky, toaletní potřeby. V prostorné koupelně je vše uzpůsobeno potřebám vozíčkáře a najdete tu mimo jiné fén, invalidní wc i otevřený sprchový kout. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.

DOPORUČENÉ POBYTY