MENU

Vyhlídka Resort disponuje 13 dvoulůžkovými, 4 třílůžkovými pokoji, 1 apartmánem pro dvě osoby, 1 čtyřlůžkovým apartmánem se dvěma samostatnými ložnicemi a 1 dvoulůžkovým pokojem pro vozíčkáře. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a je vybaven televizí, trezorem, kávovarem, minibarem, psacím stolem a koutkem k relaxaci. Samozřejmostí jsou kvalitní lůžkoviny, ručníky, župany (u pobytů od dvou nocí v ceně pobytu) a kvalitní přírodní kosmetika od české firmy Manufaktura. WiFi je dostupná v celém hotelovém komplexu kromě wellness. Všechny pokoje jsou stejně jako celý hotel nekuřácké.

Vyhlídka Resort se zaměřuje především na relaxační a odpočinkové pobyty pro páry všech věkových kategorií, na dámské a pánské jízdy, na teambuildingové akce a firemní pobyty a vzhledem ke svému zaměření a vybavení nenabízí ubytování pro děti do 10 let. Respektujte, prosím, tuto podmínku a dopřejte sobě i ostatním návštěvníkům hotelu klidnou rekreaci bez dětského křiku a pláče. 

 

žena relax

relax pár

děti

Pokoje Vyhlídka

Classic 2

Pokoj Classic o velikosti cca 20 m2 je určen max. pro dvě osoby. Ve vybavení pokoje najdete dvoulůžko nebo dvě samostatná lůžka, psací stůl, místo pro relaxaci, úložné prostory. Samozřejmostí je TV s českými i zahraničními kanály, WiFi, trezor, minibar (za příplatek dle konzumace), set na přípravu kávy nebo čaje (první v ceně, doplnění za příplatek), vodu Natura (první v ceně, další za  příplatek), župan po dobu pobytu (u pobytu na více než jednu noc v ceně, jinak za příplatek 100,- Kč/osoba), ručníky, toaletní potřeby. V prostorné koupelně najdete mimo jiné fén a sprchový kout. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.   

Classic 3

Pokoj Classic o velikosti 25-30 m2 je určen pro max. tři osoby. Ve vybavení pokoje najdete dvoulůžko a jedno samostatné lůžko nebo tři samostatná lůžka, psací stůl, místo pro relaxaci, úložné prostory. Samozřejmostí je TV s českými i zahraničními kanály, WiFi, trezor, minibar (za příplatek dle konzumace), set na přípravu kávy nebo čaje (první v ceně, doplnění za příplatek), vodu Natura (první v ceně, další za příplatek), župan po dobu pobytu (u pobytu na více než jednu noc v ceně, jinak za příplatek 100,- Kč/osoba), ručníky, toaletní potřeby. V prostorné koupelně najdete mimo jiné fén a sprchový kout. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.

Superrior 2

Pokoj superrior o velikosti cca 25 m2 je určen max. pro dvě osoby. Ve vybavení pokoje najdete dvoulůžko nebo dvě samostatná lůžka, psací stůl, místo pro relaxaci, úložné a odkládací prostory. Samozřejmostí je TV s českými i zahraničními kanály, WiFi, minibar (za příplatek dle konzumace), set na přípravu kávy nebo čaje (v ceně), vodu Natura (v ceně), župan po dobu pobytu, ručníky, toaletní potřeby. V prostorné koupelně najdete mimo jiné fén a sprchový kout. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.

Suite 2

Suite 2/Apartmán o velikosti 32 m2 je určen max. pro dvě osoby. Ve vybavení pokoje najdete dva oddělené pokoje. V obývacím pokoji najdete gaučík, psací stůl a prostor pro relaxaci, v ložnici pohodlnou manželskou postel. Ve vstupní chodbičce najdete úložné a odkládací prostory. Samozřejmostí je TV s českými i zahraničními kanály, WiFi, minibar (za příplatek dle konzumace), set na přípravu kávy nebo čaje (v ceně), vodu Natura (v ceně), župan po dobu pobytu v ceně, ručníky, toaletní potřeby. Prostorná koupelna je vybavena vanou. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.

Apartmán family

Apartmán family o velikosti 30 m2 je určen pro čtyři osoby. Ve vybavení pokoje najdete dvě oddělené ložnice, jedna vybavená manželskou postelí a druhá dvoulůžkem. Samozřejmostí jsou úložné prostory a TV s českými i zahraničními kanály, WiFi, trezor, minibar (za příplatek dle konzumace), set na přípravu kávy nebo čaje (první v ceně, doplnění za příplatek), vodu Natura (první v ceně, další za  příplatek), župan po dobu pobytu (u pobytu na více než jednu noc v ceně, jinak za příplatek 100,- Kč/osoba), ručníky, toaletní potřeby. Prostorná koupelna je mimo jiné vybavena fénem a sprchovým koutem. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.

Invalidní/disabled

Pokoj disabled o velikosti 20 m2 je určen max. pro dvě osoby. Ve vybavení pokoje najdete dvě samostatná lůžka, psací stůl, místo pro relaxaci, úložné prostory. Samozřejmostí je TV s českými i zahraničními kanály, WiFi, trezor, minibar (za příplatek dle konzumace), set na přípravu kávy nebo čaje (první v ceně, doplnění za příplatek), vodu Natura (první v ceně, další za  příplatek), župan po dobu pobytu (u pobytu na více než jednu noc v ceně, jinak za příplatek 100,- Kč/osoba), ručníky, toaletní potřeby. V prostorné koupelně je vše uzpůsobeno potřebám vozíčkáře a najdete tu mimo jiné fén, invalidní wc i otevřený sprchový kout. V ceně pokoje je volný vstup do bazénu a sauny v otevírací době wellness zóny. Za příplatek je možné objednat masáže dle nabídky hotelu.   

DOPORUČENÉ POBYTY