Hotel Vyhlídka Náchod
WELLNESS HOTEL
NÁCHOD VYHLÍDKA
Facebook
Nacházím se : Domovská stránka / Ubytování / Ubytování v hotelu / Historie hotelu

Historie hotelu

Chata „Na Vyhlídce“  je předchůdkyní  Hotelu Vyhlídka v Náchodě a byla vybudována v roce 1938 – 1939 hoteliérem Slávkem Mrštinou.
  V letech 1945 – 1949 došlo k rozšíření a zmodernizování původní Chaty „Na Vyhlídce“ a vznikl tak Hotel Vyhlídka s nádhernou vyhlídkovou terasou a zahradní restaurací.
  V r.1952 byl tento hotel vyvlastněn a do r. 1957 zde byla Zdravotní škola.
  Od r. 1957 do r. 1966 tento objekt byl užíván jako sanatorium. 
  V letech 1966 do r. 1991 převzala hotel Spotřební družstva Jednota, která zde provozovala hotel a
Historie.bmp
restauraci.
  V r. 1991 byl hotel v restituci vydán Miloslavu Mrštinovi, prvorozenému synovi původního majitele a zakladatele hotelu Slávka MrštinyBohužel byl hotel předán v žalostném stavu, proto ho nový majitel celý dovybavil a přizpůsobil požadavkům tehdejší doby. Pro zkvalitnění příjemného strávení pobytu M. Mrština kompletně zrekonstruoval zahradní restauraci, vybudoval venkovní bazén a v neposlední řadě proměnil přilehlé pozemky na příjemnou a upravenou zahradu s oblíbeným posezením v zahradních altánech, kde nechyběl ani letní bar.
Historie.jpg
 Se zvyšujícími se požadavky hostů se Miloslav Mrština se svou manželkou Andreou Mrštinovou v r. 2003 rozhodli nejen pro kompletní rekonstrukci celého hotelu, ale také pro rozsáhlou přístavbu jak hotelové části, restaurace a sportovně-relaxačního zázemí .
 Stavební úpravy trvaly celé dlouhé tři roky, ale výsledek se dostavil a Hotel Vyhlídka dostal svou novou šanci pro uspokojení i těch náročnějších hostů.
HYSTORIE terasy.jpg
Postuďte sami. 
Historie budova celá.bmp
  
NOVINKY E-MAILEM
© 2010 Hotel Vyhlídka Náchod

Vytvořilo Optimato - kreativní internetová agentura
Právní ujednání   Mapa stránek